سلام

من، سیدحسین قاسم تبار، مدیر سایت اَبَرکودک هستم و همانطور که در صفحات مرتبط با دوره ها ادعا کردم و از گارانتی بازگشت وجه صحبت کردم در این صفحه قصد دارم بصورت مختصر و مفید شرایط استفاده از گارانتی را برای شما شرح دهم.

از آنجایی که من معتقدم افرادی که دنبال مطالعه هستند دزد نیستند و دزدها اهل مطالعه نیستند با خیال راحت برای تمام دوره های خود گارانتی کامل تا ۱۸۰ روز بعد از خرید را در نظر میگیرم تا هم خیال شما راحت باشد که اگر اجرا کردید و نتیجه نگرفتید پولتان را پس میگیرید و هم خیال من راحت باشد که همه ی افرادی که هزینه پرداخت کردند راضی هستند و شب سرم را راحت روی بالش بگذارم.

در هنگام بازگشت وجه هیچ سوالی از شما پرسیده نمیشود اما دوست دارم که قبل از درخواست بازگشت وجه واقعا آموزش ها را اجرا کنید.

برای دریافت وجه خود کافی از یکی از راه های زیر اقدام کنید و کمتر از هفت روز کاری وجه خود را دریافت کنید. البته تمام تلاش ما این است که کمتر ۲۴ ساعت مبلغ به شما بازگشت داده شود و برای اینکه بدقول نشویم هفت روز کاری را قید کردیم.

اطلاعات زیر را به یکی از روش های زیر به اطلاع ما برسانید:

 ۱- نام و نام خانوادگی که در سایت هنگام خرید وارد کردید

  ۲- شماره سفارش

  ۳- نام محصول

  ۴- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

  ۵- شماره کارت بانکی شما

  ۶- شماره موبایل

روش اول:

از طریق اینستاگرام اطلاع دهید که آدرس پیج اینستاگرام ما دقیقا مشابه سایت ما می باشد یعنی کافی است در اینستاگرام abarkoodak.ir را سرچ کنید.

روش دوم:

به شماره زیر فقط در تلگرام پیام بدید:

۰۹۰۵-۵۳۵-۸۱۳۵

روش سوم:

فرم زیر را پر کنید:

[contact-form-7 id=”10″ title=”فرم تماس ۱″]