درباره ما

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه

سلام به شما همراهان عزیز سایت اَبَرکودک

سایت ابرکودک در زمینه تعلیم و تربیت کودک و فرزندپروری فعالیت میکند و این فعالیت را از تاریخ مردادماه 98 آغاز کرده است.

ابر کودک یعنی چه؟ و چرا ابرکودک؟

اَبَرکودک هم معنی با کودک فوق العاده یا کلمات مشابه است. ابرکودک (یا همان به انگلیسی superchild) به این دلیل برای این سایت انتخاب شد که هدف ما این بود تا با آموزش هایی که به شما مربیان و خصوصا پدر و مادر های عزیز میدهیم بتوانید از کودکان خود کودکی بسازید که فراتر از یک کودک معمولی باشد و این کار هم سخت نیست و فقط کافی است نکاتی را بدانید و آنها را رعایت کنید و در کوتاه یا بلند مدت نتیجه ی شگفت انگیز آن را ببینید.

مدیر سایت ابرکودک

مدیر این سایت سیدحسین قاسم تبار است که با کمک یک تیم حرفه ای سایت ابرکودک را اداره میکند. او نویسنده کتاب و مقالات متعدد و همچنین سخنران و مدرس است و رشته ی او علوم تربیتی است. تا حالا به هزاران نفر در دوره های مختلف آموزش داده و تولید کننده چندین محصول آموزشی است.

دوره رایگان ابرکودک

سیدحسین قاسم تبار، مدیر سایت اَبَرکودک، برای اینکه حتی افرادی توانایی پرداخت هزینه و خرید آموزش را ندارند از آموزش بی بهره نماند و با تربیت ناصحیح فرزندشان باعث ناخشنودی خود و فرزندشان نشوند دوره رایگان فرزندپروری را آماده کرده تا این عزیزان بتوانند استفاده کنند.

این دوره با این که رایگان می باشد اما بسیار روی آن کار شده و حتی به احتمال بسیار زیاد تا چندین سال آینده هم فایلهای آموزشی جدید به آن اضافه میشود. پس حتی دوره ی رایگان سایت ابرکودک هم آپدیت میشود! آیا بهتر از این خدمات سراغ دارید؟

حرفه ای ترین دوره های آموزشی کودکان و والدین در ایران

دوره های حرفه ای مختلف توسط سیدحسین قاسم تبار آماده شده اند یا در حال آمادسازی هستند. این دوره ها در زمینه تعلیم و تربیت کودکان می باشند و خیال شما را از تعلیم و تربیت اصولی کودک راحت میکنند. دوره های سایت ابرکودک غیرحضوری هستند تا هم هزینه های شما کاهش یابند و هم افراد بیشتری بتوانند استفاده کنند.

شما در هر سطحی که باشید با دیدن و اجرای این محصولات آموزشی دیگر نیاز به کارگاه یا آموزش خاص دیگری در زمینه فرزندپروری ندارید.

از این که همراه ما هستید و به فرزندانتان اهمیت میدهید سپاسگذاریم.منتظر خبرهای بینظیر باشید.

موفق و شاد باشید.