درباره ما

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه

سلام به شما همراهان عزیز سایت اَبَرکودک

سایت ابرکودک در زمینه تعلیم و تربیت کودک و فرزندپروری فعالیت میکند و این فعالیت را از تاریخ مردادماه 98 آغاز کرده است.

 

ابر کودک یعنی چه؟ و چرا ابرکودک؟

اَبَرکودک هم معنی با کودک فوق العاده یا کلمات مشابه است. ابرکودک (یا همان به انگلیسی superchild) به این دلیل برای این سایت انتخاب شد که هدف ما این بود تا با آموزش هایی که به شما مربیان و خصوصا پدر و مادر های عزیز میدهیم بتوانید از کودکان خود کودکی بسازید که فراتر از یک کودک معمولی باشد و این کار هم سخت نیست و فقط کافی است نکاتی را بدانید و آنها را رعایت کنید و در کوتاه یا بلند مدت نتیجه ی شگفت انگیز آن را ببینید.

 

مدیر سایت ابرکودک

مدیر این سایت سیدحسین قاسم تبار است که با کمک یک تیم حرفه ای سایت ابرکودک را اداره میکند. او نویسنده کتاب و مقالات متعدد و همچنین سخنران و مدرس است و رشته ی او علوم تربیتی است. تا حالا به هزاران نفر در دوره های مختلف آموزش داده و تولید کننده چندین محصول آموزشی است.

 

دوره رایگان ابرکودک

سیدحسین قاسم تبار، مدیر سایت اَبَرکودک، برای اینکه حتی افرادی توانایی پرداخت هزینه و خرید آموزش را ندارند از آموزش بی بهره نماند و با تربیت ناصحیح فرزندشان باعث ناخشنودی خود و فرزندشان نشوند دوره رایگان فرزندپروری را آماده کرده تا این عزیزان بتوانند استفاده کنند.

این دوره با این رایگان می باشد اما بسیار روی آن کار شده و حتی به احتمال بسیار زیاد تا چندین سال آینده هم فایلهای آموزشی جدید به آن اضافه میشود. پس حتی دوره ی رایگان سایت ابرکودک هم آپدیت میشود! آیا بهتر از این خدمات سراغ دارید؟

 

حرفه ای ترین دوره آموزشی کودکان و والدین در ایران

دوره ای توسط سیدحسین قاسم تبار در حال آمادسازی است که به احتمال زیاد در سال 99 از آن رونمایی میشود.این دوره جامع ترین دوره درمورد تعلیم و تربیت کودکان است و نام احتمالی این دوره ابرکودک است.این دوره چندماه است و بصورت غیرحضوری است.

شما در هر سطحی که باشید با دیدن و اجرای این دوره دیگر نیاز به کارگاه یا آموزش خاص دیگری در زمینه فرزندپروری ندارید.

از این که همراه ما هستید و به فرزندانتان اهمیت میدهید سپاسگذاریم.منتظر خبرهای بینظیر باشید.

موفق و شاد باشید.