داستان گرم ترین لانه _ داستانی برای مهربونی و محبت کردن

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه
4.3/5 - (90 امتیاز)

داستان گرم ترین لانه

✅هدف از قصه امشب مهربونی و محبت کردن هست. امیدواریم کودکان شما از این قصه ای که ابرکودک آماده کرده لذت ببرند.

شروع داستان گرم ترین لانه:

باد سردی می‏‌اومد و درختا رو به شدت تكون میداد ، سحر كوچولو كلاه پشمی خودش رو به سر كرد و دستکش گذاشت که سردش نشه و همراه مادربزرگ برای خرید به بیرون از خونه رفت. مادربزرگ و نوه كوچولو بعد از دو ساعت تونستن همه چیزایی رو كه باید تهیه میكردن ، بخرن و چون سحر كوچولو تمام این دو ساعت كه همراه مادربزرگ بود دختر خوب و حرف گوش كنی بود و مادربزرگ برای اینكه ازش تشكر كنه بهش قول داد سحر كوچولو رو با خودش به پارک ببره تا سحر بتونه اونجا بازی کنه.
سحر خوشحال بود و تو پارک شروع کرد به تاب بازی و سرسره بازی كردن ، اون داشت بازی میکرد که كه بارون تندی شروع به باریدن گرفت و سحر كوچولو كه زیر بارون خیس شده بود به طرف مادربزرگ دوید. باد با سرعت بیشتری درختا رو تكون میداد و مادربزرگ دست نوه كوچولو رو گرفته بود و به راه افتاده بودن. اون سعی میكرد تا هر چه زودتر از پارک خارج بشن تا به خونه برن که در همین لحظه بود كه یه دفعه چشم‏ سحر به چیزی افتاد. اون مادربزرگش رو صدا زد و گفت: مامان بزرگ ، ببین زیر اون درخت یه چیزی افتاده؟ و بعد به طرف درخت دوید. وقتی مادربزرگ كنار سحر رفت ، متوجه لونه كبوتری شد كه برای شدید بودن وزش باد روی زمین افتاده بود و جوجه كوچیكی از بالای درخت روی زمین افتاده بود و جیک جیک میكرد.
قطره‏های بارون پرهای كوچیک جوجه رو خیس كرده بود و سحر كوچولو از مادربزرگش اجازه گرفت كه جوجه رو با خودش به خونه ببره. اون روز سحر كوچولو تو یه كارتن كوچیک برای جوجه دونه و آب گذاشت و بال و پرهای جوجه كوچولو که خیس شده بود رو خشک کرد و سحر خوشحال بود كه از جوجه كوچولو مواظبت میکنه.
صبح روز بعد مادربزرگ به سحر گفت: باید به پارک بریم و جوجه رو كنار همون درخت ببریم ، من فكر میکنم كه مادر این کبوتر کوچولو نگران جوجه‏اش باشه و دنبالش میگرده. سحر دوست نداشت از جوجه جدا بشه ولی وقتی به یاد كبوتر افتاد جوجه رو با خودش به پارک برد و با كمک نگهبان پارک روی درخت لونه كوچیكی برای كبوتر گذاشتن و جوجه به خانواده خودش برگشت و سحر از دیدن این صحنه کلی خوشحال شد.

4.3/5 - (90 امتیاز)
0
برچسب ها :
نوشته شده توسط نویسندگان سایت اَبَرکودک
نویسندگان سایت اَبَرکودک سعی دارند با نوشتن مقالات ارزشمند شما عزیزان را در جهت تعلیم و تربیت فرزندانتان یاری کنند. برای اینکه با مدیر سایت ابرکودک آشنا شوید کافیه است اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه