داستان من دیگه پارک نمیام _ داستانی برای داشتن اعتماد به نفس در کودکان

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه
4.2/5 - (56 امتیاز)

داستان من دیگه پارک نمیام

✅هدف از قصه امشب داشتن اعتماد به نفس در کودکان هست. امیدواریم کودکان شما از این قصه ای که ابرکودک آماده کرده لذت ببرند.

شروع داستان من دیگه پارک نمیام:

توی یه شهر بزرگ و زیبا پویا به همراه مادر و پدرش زندگی میکردن ، پویا کوچولو بعضی روزها با مادرش به پارک نزدیک خونشون میرفت. اون خیلی پارک رو دوست داشت ولی هیچوقت توی پارک از کنار مادرش تکون نمیخورد و با بچه ها هم بازی نمیکرد.
پویا روی دستش یه لکه سفید رنگ داشت و خیال میکرد بچه ها با دیدن دستش بهش میخندن و مسخره ش میکنن ، بخاطر همین دوست نداشت با بچه ها بازی کنه. تا اینکه یه روز به مادرش گفت که دیگه دلش نمیخواد به پارک بیاد و دوست داره توی خونه بمونه. مادرش ازش پرسید: ولی چرا پویا جان؟ شما که پارک رو خیلی  دوست داشتی. پویا گفت : میترسم بچه ها دست منو ببینن و بخاطر لکه روی دستم من رو مسخره کنن و بهم بخندن. مامان پویا بهش گفت: ولی شما که تا حالا با بچه ها بازی نکردی که ببینی مسخره ات میکنن یا نه؟ بعد هم بغلش کرد و گفت فردا باهم میریم پارک و با بچه ها بازی می کنیم و فردا میببینی که بچه ها مسخره ات نمیکنن و اونا هم دوست دارن که باهات بازی کنن.
فردای اون روز دوتایی به پارک رفتن و مامان پویا رفت پیش بچه ها و بهشون سلام کرد و گفت: بچه ها پسر من پویا میخواد با شما دوست بشه و باهاتون بازی کنه. یکی از بچه ها جلو اومد و گفت: سلام ، اسم من آرشه ما هر روز میدیدیم که با مامانت به پارک میای ولی پیش ما نمیومدی حالا بیا بریم با بقیه بچه ها آشنا بشیم. پویا به مامانش نگاه کرد و بعد همراه آرش رفت. بعد از چند دقیقه ای که مامانش رفت دنبالش ، دید که پویا با خوشحالی به طرفش دوید و بعد از بغل کردن مادرش بهش گفت که امروز خیلی بهش خوش گذشته و بچه ها اصلا اونو مسخره نکردن. اون خوشحال بود که دوستای خوب و جدیدی پیدا کرده و با اونا بهش خوش میگذره و بعد از اون روز همیشه پویا از مادرش اجازه میگرفت و به پارک میرفت و با دوستاش بازی میکرد.

4.2/5 - (56 امتیاز)
0
برچسب ها :
نوشته شده توسط نویسندگان سایت اَبَرکودک
نویسندگان سایت اَبَرکودک سعی دارند با نوشتن مقالات ارزشمند شما عزیزان را در جهت تعلیم و تربیت فرزندانتان یاری کنند. برای اینکه با مدیر سایت ابرکودک آشنا شوید کافیه است اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه