داستان اخلاق بد _ داستانی برای مهربونی و مودب بودن

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه
4.1/5 - (145 امتیاز)

داستان اخلاق بد

✅هدف از قصه امشب مهربونی و مودب بودن هست. امیدواریم کودکان شما از این قصه ای که ابرکودک آماده کرده لذت ببرند.

شروع داستان اخلاق بد:

روزی روزگاری در جنگل زیبا و سرسبز ، ببر باهوش و چالاک و قوی وجود داشت که همیشه حیوونای دیگه رو مسخره میکرد و به اونا میخندید. مخصوصا به زنبور ضعیف و کوچیک و به فیل بزرگ و دست و پا چلفتی میگفت و با این حرفا اونا رو مسخره میکرد و میخندید.
یه روز که حیوونای جنگل از جمله ببر تو غار جمع شده بودن که یه دفعه زمین لرزه ای اومد و در خروجی غار بسته شد و حیوونا یه کمی ترسیدن ولی از اونجایی که ببر قوی بود و هميشه حیوونای دیگه رو مسخره میکرد همه حیوونای گرفتار تو غار انتظار داشتن که ببر در غار رو باز کنه و اونا رو نجات بده اما هر چقدر ببر سعی و تلاش کرد نتونست صخره ها رو از جلوی در غار تکون بده. در نهایت زنبور کوچولو فکری به ذهنش رسید و از میون شکاف بین صخره ها پرواز کرد و از غار بیرون رفت چون فیل از مسخره کردن ببر ناراحت بود و دوست نداشت که ببر دوباره اونو مسخره کنه یه گوشه ای تنها نشسته بود و با حیوونای دیگه به غار نرفته بود. پس زنبور هم به دنبال فیل تو جنگل گشت و اون رو کناره برکه پیدا کرد و به فیل گفت که حیوونا تو غار گرفتار شدن و در غار بسته شد و اونا نمیتونن بیرون بیان ، بیا بریم و بهشون کمک کنیم.
فیل همراه زنبور به سمت غار راه افتادن و فیل با خرطوم خودش صخره ها رو از جلوی در غار برداشت و حیوونا رو نجات داد. حیوونای جنگل یکی یکی و با خوشحالی از غار بیرون اومدن و از زنبور کوچولو و فیل سپاسگزاری کردن و خواستن که باهاشون دوست بشن تا توی همچنین گرفتاری هایی به همدیگه کمک کنن. آخرین حیوونی که از غار بیرون اومد ، ببر بود که صورتش از خجالت قرمز شده بود. ببر از این اتفاق درس خوبی گرفته بود و از زنبور و فیل معذرت خواهی کرد و از اون روز به بعد ببر فقط خوبی های حیوونای دیگه رو میدید و با همه دوست بود و به همه کمک میکرد.

4.1/5 - (145 امتیاز)
1
برچسب ها :
نوشته شده توسط نویسندگان سایت اَبَرکودک
نویسندگان سایت اَبَرکودک سعی دارند با نوشتن مقالات ارزشمند شما عزیزان را در جهت تعلیم و تربیت فرزندانتان یاری کنند. برای اینکه با مدیر سایت ابرکودک آشنا شوید کافیه است اینجا کلیک کنید.

یک دیدگاه

  • محیا رحمت
    5 ماه پیش

    سلام مرسی از قصه ی قشنگ و آموزندتون سپاسگزارم.