داستان اتحاد _ داستانی برای همکاری و اتحاد داشتن

زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه
4.4/5 - (62 امتیاز)

داستان اتحاد

✅هدف از قصه امشب همکاری و اتحاد داشتن هست. امیدواریم کودکان شما از این قصه ای که ابرکودک آماده کرده لذت ببرند.

شروع داستان اتحاد:

روزی روزگاری توی یه جنگل بزرگ چند کبوتر زندگی میکردن ، اون نزدیکی ها یه شکارچی بود که هر روز به سراغ این پرنده ها میرفت و تورش رو روی زمین پبن میگرد و وقتی پرندهای روی تور مینشست اون رو شکار میکرد.
کبوترها از این موضوع خیلی ناراحت بودن چون کم کم تعدادشون داشت کم میشد و غم و غصه تو جمع اونا نفوذ کرده بود. یه روز کبوتر پیر ، همه کبوترها رو جمع کرد تا با اونا صحبت کنه و بعد همگی با هم تصمیم بگیرن که چه کاری باید انجام بدن تا از دست این شکارچی بدجنس راحت بشن. هر کدوم از کبوترها یک نظر میدادن و کبوترهای دیگه موافقتشون رو اعلام میکردن ، کبوتر پیر آخر جلسه به دوستاش گفت: من فقط یه مطلب رو میخوام بهتون یادآوری کنم که همه ما باید قبل از هر چیز و هر کاری اتحاد داشته باشیم چون هیچکس به تنهایی نمیتونه کار بزرگی انجام بده جز اینکه تو یه گروه هماهنگ باشن. همه کبوترا با سرهای کوچیکشون حرف کبوتر پیر رو تایید کردن و همه با هم پیمان بستن و یه صدا گفتن ما با هم دشمن رو شکست میدیم. فردای اون روز سر و کله شکارچی پیدا شد و دوباره تورش رو روی زمین پهن کرد و یه کمی دونه هم روی تور پاشید و یه گوشه قایم شد کبوترها بیان.
بعد از چند دیقه همه پرنده ها با هم روی تور نشستن و مشغول دونه خوردن شدن ، شکارچی که خیلی خوشحال شده بود سریع تور رو جمع کرد و همه کبوترها داخل تور گیر افتادن و منتظر شدن تا اون نزدیک بشه. وقتی که شکارچی سر تور رو گرفت همه کبوترها با هم به پرواز کردن و اونقدر بال زدن و بالا رفتن تا اون رو از زمین بلند کردن ، شکارچی هم دست و پا میزد و کمک میخواست. کبوتر پیر از بین جمع داد زد: همه سمت دریاچه پرواز میکنیم و همه به گفته کبوتر پیر عمل کردن و شکارچی رو به سمت دریاچه بردن. شکارچی که خیلی ترسیده بود کم کم دستهاش شل شد و طناب رو جدا کرد و داخل دریاچه افتاد و کبوترها هم به وسط جنگل رفتن و تور اونا داخل جنگل به یه شاخه درخت گیر کرد. داخل اون درخت یه سنجاب زندگی میکرد ، سنجاب که دید کبوترها داخل تور گیرافتادن دوستاش رو صدا زد و همه با هم طنابا رو جویدن و کبوترها رو از داخل تور نجات دادن. کبوترها از سنجابا تشکر کردن و برگشتن به لونه هاشون و با هم تصمیم گرفتن که از این به بعد با هم دیگه مشکلات خودشونو حل کنن و اتحاد داشته باشن.

4.4/5 - (62 امتیاز)
0
برچسب ها :
نوشته شده توسط نویسندگان سایت اَبَرکودک
نویسندگان سایت اَبَرکودک سعی دارند با نوشتن مقالات ارزشمند شما عزیزان را در جهت تعلیم و تربیت فرزندانتان یاری کنند. برای اینکه با مدیر سایت ابرکودک آشنا شوید کافیه است اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه